Rolety dzień-noc Poznań w kasecie z prowadnicami model MAXI

Rolety dzień-noc Poznań to NOWOŚĆ na Polskim rynku osłon okiennych.

Rozróżniamy następujące modele:

 

- MINI wolnowisząca

- MINI PLUS wolnowiszaca 

- STANDARD wolnowisząca 

- Model 35 w kasecie wolnowisząca 

- Model 70 w kasetce wolnowisząca 

- PCV Normal w kasetce z prowadnicami przestrzennymi 

- PCV MAXI w kasetce z prowadnicami przestrzennymi 

- Model-23 w kasetce z prowadnicami aluminiowymi

- Model-24 w kasetce z prowadnicami aluminiowymi (najmniejsza kaseta na rynku)

 

Rolety dzień-noc Poznań wyróżnią się od innych osłon okiennych, gdyż można regulować natężenie światła dziennego za pomocą przesuwania materiał w górę i w dół.

Materiał składa się z pasków, które nachodzą na siebie.

Posiadamy 185 różnych materiałów, które na pewno zadowolą każdego Klienta.

Montowana na skrzydle okiennym bez utraty gwarancji na murze lub na suficie.

Zastępują popularne firany i zasłony. Pasują do każdego wnętrza.

Rolety dzień-noc Poznań w kasecie aluminiowej z prowadnicami model 23
Rolety dzień-noc Poznań w kasecie aluminiowej z prowadnicami model 24
Rolety dzień-noc Poznań wolnowiszące model MINI
Rolety dzień-noc Poznań wolnowisze model Standard

Rolety dzień-noc Wolnowisząca Model 35 w kasecie aluminiowej. Montowana do ściany lub sufitu za pomocą uchwytów. Max. szerokość 230 cm, a wysokość do 250 cm. Wymiary kasety 7 cm x 7 cm. Różnica pomiędzy szer. materiału, a szerokością całkowitą wynosi 4,5 cm. Dostępna jest w kolorach białym, szarym, beżowym i czarnym.

Rolety dzień-noc Poznań wolnowisząca w kasecie aluminiowej model 35

Rolety dzień-noc Model STANDARD montowana tylko do ściany. Maksymalna wysokości i  szerokości to 230 cm. Mechanizm występują w kolorze białym, szarym, beżowym i czarnym.

Rolety dzień-noc Model Wolnowiszący MINI z mechanizmem w kolorze białym, brązowym, szarym i czarnym. Maksymalna wysokość  230 cm i szerokości 130 cm. Posiada także żyłki napinające, które umożliwiają przytrzymanie materiału przy skrzydle okiennym w czasie uchylania okna. Montaż na skrzydle okiennym za pomocą uchwytów do okien PCV.

Rolety dzień-noc Model 24 jest obecnie najmniejszą kasetą na rynku. Odstaje od skrzydła okiennego na 2,8 cm. Maksymalna szerokość 140 cm i wysokość 200 cm w zależności od materiału. Montowana jest w świetle szyby. Występuje w kolorach: biały, brąz antracyt, srebrny i 7 okleinach drewnopodobnych Jasny dąb, wiśnia, złoty dąb, orzech, mahoń, winchester, dąb bagienny.

Rolety dzień-noc Model 23 w kasecie aluminiowej z prowadnicami, które licują z ramą okna. Montowana we wnęce szyby. Występuje w kolorach: białym, brąz, antracyt, srebrny i 6 okleinach jasny dąb, wiśnia, złoty dąb, orzech, mahoń, winchester, dąb bagienny. Maksymalna szerokość 140 cm i wysokość 230 cm w zależności od materiału. Kaseta o wymiarach 7,9 cm wysokości i 3,5 cm szerokości.

Rolety dzień-noc Model MAXI to powiększona wersja Modelu PCV. Posiada kasetę przestrzenną o wymiarach 6,5 cm na 5,5 cm oraz prowadnice. Montowana do skrzydła okiennego za pomocą taśmy dwustronnej lub wieszakach. Występuje tylko w kolorze białym. Maksymalna szerokość 140 cm, wysokość do 260 cm w zależności od materiału.

Rolety dzień-noc Model PCV  Normal z kasetą przestrzenną i prowadnicami plastikowymi w kolorze białym, brąz, antracyt, szary lub 4 drewnopodobnych odcieniach: złoty dąb, wenge, orzech,  mahoń. Wysokość maksymalna do 210 cm w zależności od materiału i szerokości 140 cm. Montaż bezinwazyjny za pomocą taśmy dwustronnej.  Po zamocowaniu nie zmniejsza światła szyby. Na życzenie Klienta możliwość wykonania rolety po wyżej wysokości i szerokości, która jest podaną w tabeli bez gwarancji. 

Rolety dzień-noc Poznań w kasecie z prowadnicami PCV

Rolety dzień-noc to najpopularniejsze rozwiązanie ostatnich kilku lat. Zaletą materiału dzień-noc jest możliwość regulowania natężeniem światła bez konieczności podnoszenia jej. Roleta składa się podwójnego materiału, który możemy dowolnie przesunąć tak, aby absorpcja światła w pomieszczeniu była odpowiednia. Taka płynna regulacja promieniami słonecznymi w danym wnętrzu jest niewątpliwie bardzo dużą zaletą tego produktu.

Rolety dzień-noc Poznań w kasecie z prowadnicami PCV montowane na skrzydle okiennyme

Rolety dzień-noc Poznań

DEŻAL Rolety Poznań najlepsze osłony w mieście

Skontaktuj się z nami

ZHU DEŻAL Dariusz Dekier       

 

ul. Jaroczyńskiego 41    

 

60-692 Poznań-Piątkowo                

Godziny otwarcia

 

pon. : 12:00  - 18:00 

 

wt.-pt. : 09:00  - 17:00 

 

 

Telefon: 603 630 299             

                 

E-mail: dezal@dezal.pl

           

E-mail: dezal.rolety@gmail.com

                                                   

www.dezalroletypoznan.pl

© ZHU DEŻAL Dariusz Dekier Rolety Poznań

Polecamy:

Pracownia Krawiecka Magdaleny Dekier to najlepszy krawiec w Poznaniu