Plisy

 

Plisy Poznań obecnie przeżywają swój renesans w osłonach okiennych. Producenci materiałów przyciągają Klientów dużym wyborem w kolorów, deseni i materiałami termicznymi. Plisy posiadają duże możliwości regulacji światłem. Jako jedyne nie zabierają miejsca ponieważ montujemy je w świetle szyby co powoduje, że można otworzyć skrzydło okna na całą szerokość pod kątem 90 stopni. Większość materiałów posiadają powłokę perłową, która umożliwia odbijanie się światła słonecznego, a co za tym idzie pomieszczenie się nie nagrzewa. Plisy typu duette" charakteryzują się podwójnym materiałem w kształcie plastra miodu co przekłada się na lepszą izolację termiczną. Materiał w środku wyłożony jest folią metaliczną, która 100% zaciemnia pomieszczenie, a także posiada dobrą izolację cieplną. Przeważnie zakładane w ogrodach zimowych lub na oknach dachowych. 

Plisy Poznań umożliwiają otwarcie okna pod kątem 90 stopni

Plisy Poznań można zamontować prawie na każdym oknie:

 

- okna dachowe

- okna trójkątne

- okna trapezowe

- okna okrągłe

- okna gabarytowe

- okna tradycyjne

 

Przebijają wszystkie inne osłony okienne, gdyż zabierają bardzo mało miejsca bo są założone w świetle szyby lub na ramie okiennej za pomocą uchwytów bezinwazyjnych co powoduje, że okno nie traci gwarancji.

Materiał przesuwamy za pomocą belki od góry lub od dołu w zależności gdzie chcemy zasłonić okno i jaki model wybierzemy.

Posiadamy w swojej ofercie ponad 700 tkanin o różnych fakturach i wzorach od firanek, materiałów termoizolacyjnych po gumę 100% zaciemnienia. Dysponujemy 20 różnymi kolorami profili, które dobieramy do koloru ramy okna. Mamy w posiadaniu profile aluminiowe mini, standard, comfort i slim, które są dopasowane do danego modelu plisy. W standardzie i comforcie profile posiadają magnesy co ułatwia zamykanie i otwieranie plisy Poznań.

Plisy Poznań jako nieliczne osłony okienne można wyprać w temperaturze 30% według zaleceń producenta.

DEŻAL Rolety Poznań najlepsze osłony w mieście

Skontaktuj się z nami

ZHU DEŻAL Dariusz Dekier       

 

ul. Jaroczyńskiego 41    

 

60-692 Poznań-Piątkowo                

Godziny otwarcia

 

pon. : 12:00  - 18:00 

 

wt.-pt. : 09:00  - 17:00 

 

 

Telefon: 603 630 299             

                 

E-mail: dezal@dezal.pl

           

E-mail: dezal.rolety@gmail.com

                                                   

www.dezalroletypoznan.pl

© ZHU DEŻAL Dariusz Dekier Rolety Poznań

Polecamy:

Pracownia Krawiecka Magdaleny Dekier to najlepszy krawiec w Poznaniu