.

Żaluzje drewniane Poznań 50 mm i 65 mm z lameli drewnianych lub bambusowych z osłoną rynny górnej i dolną w kolorze lameli. Standardowo kolor pasmanterii (sznurków i drabinek) zbliżone do kolorów lameli. Są oryginalnym ekologicznym produktem .Posiadamy szeroki wachlarz listew drewnianych i bambusowych, . Żaluzje nadają pomieszczeniu charakterystycznego uroku. Montowane są na suficie lub ścianie.

Żaluzje aluminiowe Poznań 25 mm wykonane są z taśmy aluminiowej, perforowanej lub drewnopodobnej, lakierowanej proszkowo. Posiadamy 110 kolorów .Górna i dolna rynna dobrana jest pod kolor taśmy. Montowane w świetle szyby lub na ramie okiennej. Wyróżniamy następujące modele:

Model 1 - Obsługa za pomocą sznurka i pokrętła posiada mechanizm samohamujący. Montaż w świetle szyby lub na skrzydle okiennym z pomocą uchwytów  bezinwazyjnych. Posiada prowadzenie boczne. Max szer. 300 cm. a wys. 250 cm

Żaluzje aluminiowe Poznań Standard 50 mm wykonane są na rynnie stalowej z lamelami aluminiowymi. Kolor pasmanterii (sznurków i drabinki) zbliżony jest do kolorów lameli. System wyposażony jest w drabinkę sznurkową.  taśmy aluminiowej, lakierowanej proszkowo. Żaluzja pozioma sterowana jest za pomocą sznurka i pokrętła posiada mechanizm samohamujący. Montowana jest na suficie, ścianie lub na skrzydle okna za pomocą uchwytów bezinwazyjnych.

Żaluzje

Żaluzje drewniane Poznań 25 mm z lameli drewnianych lub bambusowych montowane najczęściej we wnęce przy szybowej lub na skrzydle okiennym za pomocą zaczepów bezinwazyjnych. Możliwość zastosowania linek napinających. Regulacja żaluzji za pomocą sznurka i pokrętła. Max szer. 270 cm w zależności od lameli, a max wys. 300 cm

© ZPHU DEŻAL Dariusz Dekier Rolety Poznań

Telefon: 603 630 299             

                 

E-mail: dezal@dezal.pl

           

E-mail: dezal.rolety@gmail.com

                                                   

www.dezalroletypoznan.pl

Polecamy:

Godziny otwarcia

 

pon. : 12:00  - 18:00 

 

wt.-pt. : 09:00  - 17:00 

 

 

ZPHU DEŻAL Dariusz Dekier       

 

ul. Jaroczyńskiego 41    

 

60-692 Poznań-Piątkowo                

Skontaktuj się z nami