.

Żaluzje drewniane 50 mm z lameli drewnianych lub bambusowych z osłoną rynny górnej i dolną w kolorze lameli. Standardowo kolor pasmanterii (sznurków i drabinek) zbliżone do kolorów lameli. Są oryginalnym ekologicznym produktem .Posiadamy szeroki wachlarz listew drewnianych i bambusowych, . Żaluzje nadają pomieszczeniu charakterystycznego uroku. Montowane są na suficie lub ścianie.

Żaluzje aluminiowe 25 mm wykonane są z taśmy aluminiowej, perforowanej lub drewnopodobnej, lakierowanej proszkowo. Posiadamy 110 kolorów .Górna i dolna rynna dobrana jest pod kolor taśmy. Montowane w świetle szyby lub na ramie okiennej. Wyróżniamy następujące modele:

Model 1 - Obsługa za pomocą sznurka i pokrętła posiada mechanizm samohamujący. Montaż w świetle szyby lub na skrzydle okiennym z pomocą uchwytów  bezinwazyjnych. Posiada prowadzenie boczne. Max szer. i wys. 250 cm.

Model 2 - Obsługa za pomocą łańcuszka, możliwość zainstalowania linek napinających. Montaż w świetle szyby lub na skrzydle okiennym za pomocą uchwytów bezinwazyjnych. Max szer. 180 cm, a max wys. 220 cm.

Model 3 - Obsługa pokrętłem wewnątrz którego jest sznurek do podnoszenia, posiada linki napinające. Montaż w świetle szyby lub na skrzydle okiennym za pomocą uchwytów bezinwazyjnych. Max szer. i wys. 180 cm.

Model 4 - Obsługa za pomocą sznurka i pokrętła posiada mechanizm samoblokujący i ozdobną osłonę górną, możliwość zainstalowania linek napinających. Montaż tylko w świetle szyby.  Max szer. 180 cm, a max wys. 250 cm.

Model 5 - Obsługa za pomocą łańcuszka, posiada ozdobną osłonę górną. Montaż tylko w świetle szyby, możliwość zainstalowania linek napinających. Max szer. 180 cm, a max wys. 220 cm.

Żaluzje aluminiowe Standard 50 mm wykonane są na rynnie stalowej z lamelami aluminiowymi. Kolor pasmanterii (sznurków i drabinki) zbliżony jest do kolorów lameli. System wyposażony jest w drabinkę sznurkową.  taśmy aluminiowej, lakierowanej proszkowo. Żaluzja pozioma sterowana jest za pomocą sznurka i pokrętła posiada mechanizm samohamujący. Montowana jest na suficie, ścianie lub na skrzydle okna za pomocą uchwytów bezinwazyjnych.

Żaluzje

Żaluzje drewniane 25 mm z lameli drewnianych lub bambusowych montowane najczęściej we wnęce przy szybowej lub na skrzydle okiennym za pomocą zaczepów bezinwazyjnych. Możliwość zastosowania linek napinających. Regulacja żaluzji za pomocą sznurka i pokrętła. Max szer. 240-290 cm w zależności od lameli, a max wys. 300 cm

© ZPHU DEŻAL Dariusz Dekier Rolety Poznań

Telefon: 603 630 299             

                 

E-mail: dezal@dezal.pl

           

E-mail: dezal.rolety@gmail.com

                                                   

www.dezalroletypoznan.pl

Polecamy:

Godziny otwarcia

 

pon. : 12:00  - 18:00 

 

wt.-pt. : 09:00  - 17:00 

 

 

ZPHU DEŻAL Dariusz Dekier         

 

ul. Jaroczyńskiego 41    

 

60-692 Poznań-Piątkowo                

Skontaktuj się z nami