Żaluzje drewniane Poznań wykonane są z drewna bejcowanego lub bambusa.

W ofercie możecie Państwo znaleźć 10 kolorów o szerokości 25mm, a pozostałe 10 o szerokości 50mm. 

Można je montować do muru jak i na skrzydle okiennym bezinwazyjnie.

Żaluzje drewniane Poznań są oryginalnym ekologicznym produktem. Posiadamy szeroki wachlarz listew drewnianych i bambusowych, które występują w szerokościach 25mm i 50mm. Żaluzje nadają pomieszczeniu charakterystycznego uroku. Montowane są w świetle szyby za pomocą uchwytów bezinwazyjnych lub na ścianie albo na suficie.

Żaluzje drewniane 50 mm z lameli drewnianych lub bambusowych z osłoną rynny górnej i dolną w kolorze lameli. Standardowo kolor pasmanterii (sznurków i drabinek) zbliżone do kolorów lameli. Są oryginalnym ekologicznym produktem .Posiadamy szeroki wachlarz listew drewnianych i bambusowych, . Żaluzje nadają pomieszczeniu charakterystycznego uroku. Montowane są na suficie lub ścianie.

Żaluzje poziome 25 mm wykonane są z taśmy aluminiowej, lakierowanej proszkowo. Tradycyjna żaluzja pozioma „amarant” sterowana jest za pomocą sznurka i pokrętła posiada mechanizm samohamujący. Montowana jest w świetle szyby, stosowana do wszystkich typów okien.

Żaluzje Standard 50mm wykonane są na rynnie stalowej z lamelami aluminiowymi. Kolor pasmanterii (sznurków i drabinki) zbliżony jest do kolorów lameli. System wyposażony jest w drabinkę sznurkową.  taśmy aluminiowej, lakierowanej proszkowo. Żaluzja pozioma sterowana jest za pomocą sznurka i pokrętła posiada mechanizm samohamujący. Montowana jest na suficie, ścianie lub na skrzydle okna za pomocą uchwytów bezinwazyjnych.

Żaluzje

© ZPHU DEŻAL Dariusz Dekier Rolety Poznań

Telefon: 603 630 299             

                 

Telefon: 61 828 33 11

           

E-mail: dezal@dezal.pl

                                                   

E-mail: dezal.rolety@gmail.com

Polecamy:

Godziny otwarcia

 

pon. : 12:00  - 18:00 

 

wt.-pt. : 09:00  - 17:00 

 

Sobota na telefon.

ZPHU DEŻAL Dariusz Dekier         

 

ul. Jaroczyńskiego 41    

 

60-692 Poznań-Piątkowo                

Skontaktuj się z nami