Pracownia Krawiecka Magdaleny Dekier to najlepszy krawiec w Poznaniu

© ZPHU DEŻAL Dariusz Dekier Rolety Poznań

Telefon: 603 630 299             

                 

E-mail: dezal@dezal.pl

           

E-mail: dezal.rolety@gmail.com

                                                   

www.dezalroletypoznan.pl

Polecamy:

Godziny otwarcia

 

pon. : 12:00  - 18:00 

 

wt.-pt. : 09:00  - 17:00 

 

 

ZPHU DEŻAL Dariusz Dekier       

 

ul. Jaroczyńskiego 41    

 

60-692 Poznań-Piątkowo                

Skontaktuj się z nami

DEŻAL Rolety Poznań najlepsze osłony w mieście

Rolety Poznań materiałowe

Rolety Poznań  montowana na skrzydle okiennym zwana przestrzenną

Rolety Model 20 zwane przestrzenną występuje w kasecie aluminiowej w następujących kolorach: białym i brązowym. Montowana jest przy pomocy taśmy dwustronnej na skrzydle okna bez utraty gwarancji, gdyż niema konieczności wiercenia otworów. Kaseta i prowadnice są tak zamontowane, aby szyba była cała wolna. Dolna część materiału wyposażona jest w listwę aluminiową co pozwala na niebrudzenie się tkaniny. Mechanizm może być łańcuszkowy lub sprężynowy.

Rolety Poznań montowane na skrzydle okiennym zwane przestrzenną.

Rolety Model PCV  zwane przestrzenną wykonana z plastiku występuje tylko w  kolorze białym, brąz, antracyt, szary i 4 drewnopodobnych odcieniach: jasny dąb, złoty dąb, orzech, wenge. Prowadnice w przekroju mają kształt litery U. Montaż rolety jest bez inwazyjny, gdyż kaseta i prowadnice są przyklejone taśmą dwustronną do skrzydła okna. Na dolnej części materiału znajduje się listwa ozdobna zwana obciążnikiem. Rolety Poznań wyposażone są w mechanizm samoblokujący.

Mini PCV roleta Poznań montowana na skrzydle okiennym

Rolety MINI PCV  w kasecie z prowadnicami przestrzennymi wykonana z PCV dostępna tylko w kolorze białym. Podstawową zaletą tego modelu jest niewielka kasetka, która umożliwia otwarcie skrzydła okiennego. Maksymalna wysokość do 130 cm. Niema możliwości zastosowania materiałów podgumowanych lub tkanin sztywnych.

Roleta Model 23 Poznań montowana w świetle szyby posiada kasetę aluminiową

Rolety Model 23 - Kaseta i prowadnice wykonane z aluminium występuje w kolorze białym, brązowym lub gamie oklein drewnopodobnych. Puszka przyklejana do listwy przy szybowej za pomocą dodatkowego profilu z taśmą dwustronną. Prowadnice przyklejane są do listew przy szybowych. Całość rolety zamontowana jest w świetle szyby co powoduje, że jest mało widoczna, gdyż prowadnice licują z oknem skrzydła, a kaseta jest małego rozmiaru. Dolna część materiału wyposażona jest w listwę obciążnikową. Mechanizm łańcuszkowy z hamulcem.

Roleta dachowa model 21 Poznań posiada prowadnice aluminiowe

Rolety Dachowe Model 21 zwane dachową posiada prowadnice i kasetę aluminiową  kolorze srebrnym, białym, brązowym oraz w dwóch kolorach drewnopodobnych jasna sosna i ciemna sosna. Roletę Poznań można zamontować do każdego okna połaciowego. Posiada hamulec c o umożliwia zatrzymanie materiału na odpowiedniej wysokości. Przy zastosowaniu tkanin zaciemniających do pomieszczenia dostaje się minimalna ilość światła. Rolety tego typu są niezawodne i dobrze komponują się we wnętrzu.

Roleta dachowa model 26 Poznań posiada prowadnice i kasetę aluminiową, która jest zamknięta.

Rolety dachowe Model 26 nowej generacji w kasecie z aluminiowymi prowadnicami. Występuje w kolorach białym, srebrnym i beżowym. Max. szerokość 110 cm i wysokość 140 cm.

Rolety model 35 Poznań posiada kasetę aluminiową.

Rolety Model 35 posiadają kasetę i prowadnicami w kolorze białym, srebrnym i anodzie. Przeznaczone do zastosowania większych powierzchni np: witryny sklepowych czy wnęk okiennych. W standardzie jest produkowana bez prowadnic. Montowana może być na murze lub suficie. Posiada sterowanie mechanizmem łańcuszkowym, sprężynowym lub elektrycznym.

Rolety Wolnowiszące standard Poznań montowane do ściany lub sufitu

Rolety wolnowiszące  Model STANDARD pasują do każdego pomieszczenia dodając im kolorystyki poprzez dobór kolorów. Duża powierzchnia zasłonięcia 300 cm szerokości i 300 cm wysokości. Posiadają mechanizm łańcuszkowy w 14 kolorach. Szeroka gama kolorów i wzorów materiałów transparentnych, pół-przezroczystych i całkowicie zaciemniających. Możliwość montażu na ścianie jak i na suficie.

Rolety wolnowiszące mini Poznań montowane na skrzydle okiennym na uchwytach bezinwazyjnych

Rolety wolnowiszące MINI przeznaczone do montażu na skrzydle okiennym na specjalnych zaczepach plastikowych bez utraty gwarancji. Uchwyty są przyklejane taśmą dwustronną i regulowane dla tego można zamontować  je na każdym skrzydle okiennym. Model posiada linki napinające, aby przy uchylaniu okna roleta nie dostawała. Rolety Poznań posiadają dużą gamą kolorów i deseni.

NNasze rolety Poznań charakteryzują się dużą ilością modeli:

 

   -  MINI wolnowisząca 

   -  MINI PLUS wolnowisząca

   -  STANDARD wolnowiszaca

   -  Model 35 wolnowisząca w kasecie 

   -  Model-20 w kasetce z prowadnicami przestrzennymi 

   -  Model PCV w kasetce z prowadnicami przestrzennymi 

   -  Model 23 w kasetce z prowadnicami aluminiowymi 

   -  Model 24 w kasetce z prowadnicami aluminiowymi (najmniejsza kaseta na rynku)

   -  Model-21 dachowa 

   -  Model-26 dachowa 

 

Posiadamy duży wybór materiałów  gładkich i deseniowych.

Wszystkie nasze rolety  Poznań dobieramy kolorystycznie do wnętrza, tak aby stanowiły jedną całość.

Oprzyrządowanie rolet Poznań dobrane jest do koloru okna. 

Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszego Klienta.