Rolety Dzień-Noc

Roleta dzień-noc Poznań to najpopularniejsze rozwiązanie ostatnich kilku lat. Zaletą materiału dzień-noc jest możliwość regulowania natężeniem światła bez konieczności podnoszenia jej. Roleta składa się podwójnego materiału, który możemy dowolnie przesunąć tak, aby absorpcja światła w pomieszczeniu była odpowiednia. Taka płynna regulacja promieniami słonecznymi w danym wnętrzu jest niewątpliwie bardzo dużą zaletą tego produktu.

Roleta dzień-noc Model 20 z kasetą przestrzenną i prowadnicami aluminiowymi występuje w kolorze białym, brązowym, srebrnym, antracyt oraz 6 drewnopodobnych okleinach: jasny dąb, wiśnia, złoty dąb, orzech, mahoń, winchester i dąb bagienny. 1)wysokość maksymalna do 230 cm w zależności od materiału i 140 cm szerokości. Roleta montowana bezinwazyjnie za pomocą taśmy dwustronnej do skrzydła okiennego lub na wieszakach. Możliwość wykonania rolety na życzenie Klienta powyżej wysokości i szerokości, która jest podana w tabeli bez gwarancji.

Roleta dzień-noc Model PCV kasetą przestrzenną i prowadnicami plastikowymi w kolorze białym, brąz, antracyt, szary lub 4 drewnopodobnych odcieniach: złoty dąb, wenge, orzech,  mahoń. Wysokość maksymalna do 230cm w zależności od materiału i szerokości 140cm. Montaż bezinwazyjny za pomocą taśmy dwustronnej lub za pomocą wieszaków.  Po zamocowaniu nie zmniejsza światła szyby. Na życzenie Klienta możliwość wykonania rolety po wyżej wysokości i szerokości, która jest podaną w tabeli bez gwarancji. 

Roleta Dzień-Noc Model 30 to powiększona wersja Modelu PCV. Posiada kasetę przestrzenną o wymiarach 6,5cm na 5,5cm oraz prowadnice. Montowana do skrzydła okiennego za pomocą taśmy dwustronnej lub wieszakach. Występuje tylko w kolorze białym. Maksymalna szerokość 140cm, wysokość do 260cm w zależności od materiału.

Roleta Dzień-Noc Model 23 w kasecie aluminiowej z prowadnicami, które licują z ramą okna. Montowana we wnęce szyby. Występuje w kolorach: białym, brąz, antracyt, srebrny i 6 okleinach jasny dąb, wiśnia, złoty dąb, orzech, mahoń, winchester, dąb bagienny. Maksymalna szerokość 140cm i wysokość 230cm w zależności od materiału. Kaseta o wymiarach 7,9cm wysokości i 3,5cm szerokości.

Roleta Dzień-Noc Model 24 jest obecnie najmniejszą kasetą na rynku. Odstaje od skrzydła okiennego na 2,8cm. Maksymalna szerokość 140cm i wysokość 200cm w zależności od materiału. Montowana jest w świetle szyby. Występuje w kolorach: biały, brąz antracyt, srebrny i 7 okleinach drewnopodobnych Jasny dąb, wiśnia, złoty dąb, orzech, mahoń, winchester, dąb bagienny.

Roleta dzień-noc Model Wolnowiszący MINI z mechanizmem w kolorze białym, brązowym, szarym i czarnym. Maksymalna wysokość  230cm i szerokości 130cm. Posiada także żyłki napinające, które umożliwiają przytrzymanie materiału przy skrzydle okiennym w czasie uchylania okna. Montaż na skrzydle okiennym za pomocą uchwytów do okien PCV.

Roleta dzień-noc Model STANDART montowana tylko do ściany. Maksymalna wysokości i  szerokości to 230cm. Mechanizm występują w kolorze białym, szarym, beżowym i czarnym.

Roleta Dzień-Noc Wolnowisząca Model 35 w kasecie aluminiowej. Montowana do ściany lub sufitu za pomocą uchwytów. Max. szerokość 230cm, a wysokość do 250cm. Wymiary kasety 7cm x 7cm. Różnica pomiędzy szer. materiału, a szerokością całkowitą wynosi 4,5cm. Dostępna jest w kolorach białym, szarym, beżowym i czarnym.

Rolety dzień-noc to NOWOŚĆ na Polskim rynku osłon okiennych.

Rozróżniamy następujące modele:

 

rolety dzień-noc wolnowisząca MINI

roleta dzień-noc wolnowiszaca MINI PLUS

roleta dzień-noc wolnowisząca STANDART

roleta dzień-noc w kasecie wolnowisząca Model 35

roleta dzień-noc w kasetce wolnowisząca Model 70

roleta dzień-noc w kasetce z prowadnicami przestrzennymi PCV

roleta dzień-noc w kasetce z prowadnicami przestrzennymi Model 30

roleta dzień-noc w kasetce z prowadnicami Model-23

roleta dzień-noc w kasetce z prowadnicami alum. Model 24 (najmniejsza kaseta na rynku)

 

Produkt ten wyróżnia się od innych rolet, gdyż można regulować natężenie światła dziennego.

Materiał składa się z pasków, które nachodzą na siebie.

Posiadamy 185 różnych materiałów, które na pewno zadowolą każdego Klienta.

Montowana na skrzydle okiennym bez utraty gwarancji na murze lub na suficie.

Rolety dzień-noc zastępują popularne firany i zasłony.

Pasują do każdego wnętrza.

© ZPHU DEŻAL Dariusz Dekier Rolety Poznań

Telefon: 603 630 299             

                 

E-mail: dezal@dezal.pl

           

E-mail: dezal.rolety@gmail.com

                                                   

www.dezalroletypoznan.pl

Polecamy:

Godziny otwarcia

 

pon. : 12:00  - 18:00 

 

wt.-pt. : 09:00  - 17:00 

 

 

ZPHU DEŻAL Dariusz Dekier         

 

ul. Jaroczyńskiego 41    

 

60-692 Poznań-Piątkowo                

Skontaktuj się z nami